15

slide1

16

Головна | Наші послуги | Аудиторські послуги

Аудиторські послуги

Аудит – процедура незалежної оцінки діяльності організації. Системи, процесу, проекту чи продукту. Частіша за все даний термін використовується як опис перевірки компанії. Основна мета аудиту будь – якої компанії є формування незалежної думки про стан діяльності компанії, достовірність її відображення у звітності. Історичною батьківщиною аудиту вважається Великобританія, на території якої з 1844 року починає виходити серія законів про компанії, відповідно до яких правління акціонерних товариств зобов'язані запрошувати спеціаліста для перевірки бухгалтерських записів та звітів не рідше рдного разу на рік.

1305790804_3

На сьогодні аудитори всіх країн визнають, що головною метою аудиту є бездоганність фінансової звітності в усіх її аспектах. Для досягнення даної мети застосовується велика кількість підходів, методів та специфічних процедур.

 

За результатами аудиту замовник отримує офіційний формалізований документ в якому викладено думку незацікавленого спеціаліста по фінансовій звітності. Цей документ сприяє поширенню економічно правдивої інформації та перешкоджає розповсюдженню неправдивої.

 

Аудит сприяє зменшенню втрат в результаті ефективної облікової політики, дозволеної мінімізації податкових виплат, розумної фінансової стратегії, оптимізації роботи працівників фінансової служби.

 

В Україні аудит, як вид діяльності, регулюється законом «Про аудиторську діяльність».

 

Аудит фінансової звітності за ПсБО

Аудит звітності за МСФЗ

Супутні послуги

Кадровий аудит

 

Ви можете Задати питання спеціалісту або заповнити Анкету на надання послуг для отримання комерційної пропозиції щодо аудиту, бухгалтерського обслуговування або консультаційних послуг.

 

Аудит Київ, аудит фінансової звітності, аудиторські послуги, перевірка фінансової звітності, аудит за МСФЗ, аудит звітності, супутні послуги, кадровий аудит, аудит МСФЗ Київ

Компанія «Сервіском аудит» - надійний партнер, який надає якісні та професійні послуги.

Головна

Про компанію

Послуги

Вартість

Контакти

Аудиторські послуги