15

slide1

16


Постановка обліку

Надзвичайно велика кількість нормативно – правових актів, які регламентують організацію діяльності підприємства або підприємця є причиною постановки бухгалтерського обліку з помилками, що в свою чергу може стати причиною невірного відображення реального фінансового стану, а також в подальшому може загрожувати достатньо серйозними фінансовими санкціями аж до припинення діяльності. Від вірної постановки обліку будуть залежати як рішення менеджменту так і майбутній розвиток бізнесу.

На сьогодні постановка бухгалтерського обліку на підприємстві вимагає обов’язкової участі висококваліфікованого спеціаліста з великим практичним досвідом роботи даного типу. Наша компанія готова виконати весь комплекс завдань по постановці бухгалтерського обліку, гарантуючи високопрофесійний підхід, безумовно грамотну та оптимальну постановку обліку Вашого підприємства.

Компанія «Сервіском аудит» надає професійні послуги в сфері постановки обліку на підприємствах будь - якої форми власності та сфери діяльності. В рамках даного завдання наші спеціалісти:

-          підберуть найкращиу систему оподаткування

-          розроблять облікову політику компанії

-          налагодять систему документообігу

-          налагодять  програмні продукти

-          складуть посадові інструкції

-          виконають іншу необхідну роботу


 

Вартість постановки обліку >>>


Компанія «Сервіском аудит» - надійний партнер, який надає якісні та професійні послуги.

Головна

Про компанію

Послуги

Вартість

Контакти